Miks Hyundai Tänaku tiitlilootuste suurendamisest vabatahtlikult loobus?

JAGA:


Kreeka ralli lõppes Hyundai Motorspordi WRC-s tegutsemise aja esimese kolmikvõiduga: Thierry Neuville esimene, Ott Tänak teine, Dani Sordo kolmas. Kolmikvõit oleks rahulikult Korea tiimile alles jäänud ka vangerduse korral, mida kõik Eesti rallifännid ootasid.

“Kuues Käik” võtab ette selle rallinädala kõige arusaamatuma ja skandaalsema otsuse – Hyundai andmata jäänud tiimikorraldus, mis oleks suurendanud Tänaku lootusi püüda kinni MM-sarja liider Kalle Rovanperä, kes piirdus sel rallil vaid nelja punktikatse punktiga. Tänak ise korjas punktikatselt maksimaalsed viis silma ja sai teise koha eest 18, kuigi võinuks Neuville’i ühe väikse kontrollpunkti hilinemise eest saada 25.

Teooriaid ja vandenõuteooriaid, miks Hyundai vangerdust ei teinud, võib leida lõputult. Tõde võib peituda hoopis kuskil mujal, mille peale rallisõber isegi ei tule. Aga väike okas Tänaku fännidele sellest nädalast siiski jääb.

Pole halba ilma heata – Robert Virves on Junior WRC maailmameister ning pistab tasku ligi 500 000 eurot väärt auhinna, mis loodetavasti annab noore saarlase karjäärile ainult hoogu juurde!

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Hiljutised