Mida näitas Rootsi ralli testikatse? Kas poodiumil pakutav šampus on päris?

JAGA:


„Kuues käik“ rallipodcast läheb Rootsi ralli ajal ja edaspidigi sel hooajal pildiga otse-eetrisse ning on kohe peale saadet järelvaadatav ja kuulatav. Selle nädala esimene saade alustas kell 13.00.

Stuudios vaatasid rallinädalavahetusele ette saatejuhid Gunnar Leheste ja Roland Poom, Skype’i ühenduses vahendab kohapealseid muljeid Umeas viibiv Jaan Martinson.

Saate alguseks oli läbitud ka suur osa testikatsest, mis startis Rally1 autodele kell 10.01.

„Kuues käik“ otsesaadete kava:

Reedel 19.30

Laupäeval 20.00

Pühapäeval 15.30

Ootame küsimusi [email protected]. Nutikaima küsimuse saatjale on välja panna ka väärt auhind, milleks seekord on üks Marati toode marat.ee kodulehelt kuulaja/vaataja omal vabal valikul.

Esimesse saatessegi tuli meeldivalt palju küsimusi, millest üks uuris rallimeestele poodiumil pakutava šampuse kohta. Kuna Roland Poom on piisavalt palju kesvamärjukest pritsinud, teadis ta selle kohta nii mõndagi.

Samale meiliaadressile on teretulnud ka lugejate fotod raja äärest ning sellestki, kuidas kodudes rallile kaasa elatakse. Fotosid avaldame läbi nädala Delfi Spordi Instagrami kontol, ralliblogis ning vaatame neid üheskoos otsesaateski.

Järgmine saade on Delfi TV otse-eetris reedel kell 19.30. Kohe peale saadet mängime vaatajatega Kahooti.

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Populaarsed

Hiljutised