KUULA | "Kuues käik": kes olid Portugali ralli suurimad õnnestujad ja põrujad?

JAGA:


Portugali MM-etapp on selleks puhuks läbi. Juba kolmanda järjestikuse võidu võttis sel hooajal Kalle Rovanperä (Toyota), kes lisaks rallivõidule noppis ka punktikatselt maksimaalsed viis silma.

Toyota ja Rovanperä ülemvõimu vaadates ei tundu hetkel, et ükski teine tiim või sõitja võiks sellele kombinatsioonile vastu saada. Ott Tänak lõpetas Portugali ralli kuuendal kohal. Kas maksimum, mis võtta oli? Kes olid lisaks Rovanperäle ralli suurimad võitjad? Kes aga kõige suuremad põrujad? Mida oodata järgmistelt etappidelt?

Nendel ja teistel teemadel arutlesime nädala viimases “Kuues käik” podcastis. Saadet juhtisid Kaspar Ruus ja Roland Poom, Portugalist jagas muljeid Peep Pahv.

Head kuulamist!

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Hiljutised