Kust pärineb Rally Estonia meediajuhi Rauno Paltseri rallipisik? Stuudios ka külaline Iirimaalt

JAGA:


„Kuues käik“ rallipodcast läks täna viimast korda otse-eetrisse Rally Estonia hoolduspargist kell 21.00. Stuudios käis külas Rally Estonia meediajuht ja teise tuntud rallipodcasti „Powerstage“ saatejuht Rauno Paltser.

Võtsime kokku päeva põnevamad sündmused ning vaatasime otsa paremusjärjestusele, mis hetkeseisuga annab lootust, et pühapäevast ei kujune tavapärane viimase päeva „ninanokkimine“.

Kroonika reporter Merilin Mölder veetis osa tänasest päevast Elvas Kulbilohu krossirajal VIP-alas, kus meie kaamerate ette jäid Andrei Zevakin ja Ott Kiivikas.

Võõrustasime stuudios ka 13. aprillil Horvaatia ralli testil hukkunud Craig Breeni perekonnatuttavat Leod, kes on Rally Estonial kogunud Eesti lipule fännide autogramme, et need juba järgmisel nädalal Breeni vanematele Iirimaale saata. Kust selline idee tekkis ja milline on Leo seos Eesti ja Breeniga, vaata juba saatest!

Jätkuvalt on palavalt oodatud kuulajate küsimused, mille palume läkitada aadressile [email protected]. Parimale küsijale anname pühapäeva õhtul auhinnaks 1 aasta tasuta G4S koduvalve teenust + esmaabikomplekti + tulekustutusteki.

Pühapäeval on „Kuuenda käigu“ otselülitused 7.30 ja 15.00.

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Hiljutised