Kes võidab Sardiinia ralli? Nõgene räägib karjääri esimestest õppetundidest

JAGA:


„Kuues käik“ rallipodcast alustas Sardiinia ralli otsesaadetega täna kell 16.00. Saatejuhtide Gunnar Leheste ja Roland Poomi külaliseks oli rallikarjääris esimesi tõsiseid samme tegev 20-aastane Joosep Ralf Nõgene, kellega rääkisime nii tema viimasest Portugali rallist kui ka rallispordi ja selles arenemise erinevatest tahkudest laiemalt.

Nädala jooksul teeme mõned oma kuulajatest ja vaatajatest päris õnnelikuks. Pühapäeval anname välja Toolcenteri poolt padrunikomplekti, T-Shirt Store’i särgi ning reedel Kahooti viktoriini võitjale kaks Rally Estonia passi.

Et auhindadele pretendeerida ja ka saatejuhtide elu lõbusamaks teha, saada meile küsimusi e-maili aadressile [email protected]!

Järgmine saade Delfi TV otse-eetris juba reedel kell 18.30, mil mängime ka Kahooti – võitjale on välja panna kaks Rally Estonia passi!

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Hiljutised