Kas Tänak tegi õige rehvivaliku? Kui kiiresti suudaks tavainimene WRC-autoga sõita?

JAGA:


Autoralli MM-sarja kolmandaks etapiks olnud Mehhiko ralli on läbi ning täna juba teist korda on eetris “Kuues käik” – saatejuhid Raul Ojassaar ja Karl Kruuda võtavad Ott Tänaku jaoks teise kohaga lõppenud ralli kokku.

Samuti võetakse ette mõned kuulajatelt laekunud küsimused. Näiteks saame teada, kui kiiresti suudaks “inimene tänavalt” WRC-autoga sõita!

Kui sul on midagi, mida sooviksid saatejuhtidelt küsida, siis saada see aadressil [email protected]. Samal aadressil ootame küsimusi ka Ott Tänakule – nimelt paneb nii “Kuuenda käigu” kui ka Ott Tänaku ametlikuks toetajaks olev Betsafe parima küsimuse esitajale välja omapoolse auhinna. Mõistagi saab parim küsimus ka Tänaku poolt vastatud!

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Hiljutised