Kas Meeke tegi tõesti sihilikult ebasportliku käigu?

JAGA:


Korsika ralli avapäev sisaldas endas küll vaid kuut kiiruskatset, kuid saatejuhtidel Raul Ojassaarel ka Karl Kruudal on jututeemasid… oi-oi kui palju!

Kuidas on võimalik, et ülikogenud Jari-Matti Latvala ei oska endale legendi koostada? Mis toimub Citroenidega? Kuhu võib välja jõuda ralli liider Elfyn Evans?

Mis toimus viimasel katsel Kris Meeke’i ja Elfyn Evansi vahel: kas Meeke oleks tegelikult pidanud Evansit silmama? Kruudal on sealjuures selles osas väga konkreetne arvamus!

Sul on küsimus saatejuhtidele või Ott Tänakule? Saada see aadressil [email protected], kusjuures Tänakule esitatud parimale küsimusele paneb auhinna välja Betsafe ning vastuse annab Ott Tänak isiklikult!

Mõistagi ei puudu saatest ka Betsafe’i panustamissoovitused.

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Populaarsed

Hiljutised