Kas Eestis on „suusahüppemägesid“ liiga palju? Stuudios külas Tarvi Pürn

JAGA:


„Kuues käik“ rallipodcast läks Rally Estonia hooldusalalt Delfi Expo-alalt eetrisse lõunapausi ajal kell 14.00.

„Päris kohutav katse. Üks suusahüppemägi ajab teist taga. Ei ole üldse tore!“ (Ott Tänak peale SS10).

Rallipilootide iga-aastane nurin Rally Estonia teravate trampliinide üle pole ka tänavu kuhugi kadunud. Mida sõitjate sellisest kriitikast arvata?

Kroonika reporter Merilin Mölder proovis omal nahal ära, kuidas on istuda NATO tankis, ning vahendas meile värskeid muljeid.

Vaatame otsa paremusjärjestusele ja hommikuste katsete põnevamatele sündmustele. Stuudiost astus läbi ka kultuuriministeeriumi spordi asekantsler Tarvi Pürn, kellelt oli paslik küsida – kas suurte Eesti spordiürituste korraldajatel on veel lootust ehk mitu „Rally Estoniat“ meile korraga üldse mahub?

Saatejuhid on Gunnar Leheste ja Roland Poom.

Kuulajate küsimusi ootame aadressile [email protected]. Parimale küsijale anname pühapäeva õhtul auhinnaks 1 aasta tasuta G4S koduvalve teenust + esmaabikomplekti + tulekustutusteki.

„Kuuenda käigu“ otsesaate ajad:

Laupäeval kell 14.00 ja 21.00

Pühapäeval kell 8.30 ja 15.00

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Hiljutised