Hyundail on Belgiast nii palju teadmisi, et võiduta jäämine oleks lausa piinlik

JAGA:


Autoralli MM-sarja hooaja kaheksas etapp toob WRC maastikule 35. riigi Belgia ralli näol. Eelmisel aastal jäi Ieperi ralli koroonapandeemia tõttu ära, seekord enam tagasiteed pole. Ekipaažid on juba rajaga tutvunud ning kohal on ka Delfi ja Eesti Päevalehe reporter Jaan Martinson.

“Kuuenda käigu” selle nädala esimest episoodi alustamegi kõnega Belgiasse. Stuudios on saatejuht Gunnar Leheste kõrval rallit kommenteerimas taaskord rallisõitja Roland Poom.

Ieperi ralli eel on palju rõhutatud, et maksvusele saavad kogemused. Ott Tänaku tiimis Hyundais peaks neid olema eelduste kohaselt kõige rohkem: Thierry Neuville on Ieperi rallil startinud kuuel, Craig Breen neljal korral, Martin Järveojagi on kahel aastal koos Karl Kruudaga neil teedel sõitnud. Lisaks ei saa alaväärtustada fakti, et Ieperi ralli peakorraldaja on Hyundai endine mänedžer Alain Penasse.

Ka punktiseis nii sõitjate kui ka tootjate arvestuses on selline, mis peaks sundima Hyundaid algaval rallil kõige rohkem suruma.

Kuula ralli eelvaadet, kus tuleb juttu muu hulgas sellest, millise taktika peaks selleks nädalavahetuseks valima MM-sarja kindel liider Sebastien Ogier, kas Elfyn Evansi eesmärgid on vastuolus Toyota tiimi plaanidega ning milliseks võivad asfaltteed muutuda katsete teisteks läbimisteks, kui sealt üle käinud ja kurve lõiganud 108 ekipaaži!

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Populaarsed

Hiljutised