Horvaatia ralli eelvaade: kas Hyundai on tõesti nii kehv, kui nad end väidavad olevat?

JAGA:


Autoralli MM-sari on kahekuuliselt pausilt tagasi ning jätkub kolmanda etapiga Horvaatias Zagrebi ümbruses. Ilmateate kohaselt on tulemas põnev vahelduvate oludega võitlus, kus võtmerolli hakkab ilmselt mängima rehvivalik.

Gunnar Leheste ja Roland Poom stuudios ning Jaan Martinson Zagrebis kohapeal püüavad nädala esimeses “Kuues käik” podcastis ennustada, milline saab olema jõudude vahekord ning kas Hyundai on tõesti nii kehv, kui nad end jutu tasandil väidavad olevat.

Ei saa me üle ega ümber ka hübriidtehnoloogia muredest, millele FIA enda arvates reeglimuudatusega väikest leevendust pakkus, kuid mis tegelikult põhiprobleemi – hübriidi töökindlust – kuidagi ei lahenda.

Kuulajate küsimusi ootame aadressile [email protected].

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Populaarsed

Hiljutised