Dramaatiline rallipäev Portugalis: rehvitriller, peaaegu põlev auto ja karm väljasõit Reede

JAGA:


Portugali ralli esimese võistluspäeva järel juhib Kalle Rovanperä (Toyota) Dani Sordo (Hyundai) ees. Kolmanda katse järel rallit juhtinud Ott Tänak (M-Sport) langes rehvipurunemise tõttu kuuendaks. „Kuues käik“ võttis dramaatilise rallipäeva kokku otsesaates kell 20.00 enne päeva viimase kiiruskatse, publikukatse algust.

Sõitjaid, kellel rehvidega muresid poleks olnud, on selgelt vähem kui neid, kellel muresid esines.

Jututeemadeks veel Pierre-Louis Loubet peaaegu põlev auto ning Elfyn Evansi karm väljasõit.

Saate meiliaadress on [email protected] – saatke meile põnevaid küsimusi ja nuputamisülesandeid ning võite võita magusaid auhindu.

Saatejuhid on Gunnar Leheste ja Roland Poom. Tänasest videokõnest Portugalis viibiva Peep Pahviga leviprobleemide tõttu täna kahjuks head nahka ei tulnud, kuid seda rohkem muljeid on Peebul jagada homme kell 20.30 algavas otsesaates!

Saatesse on oodatud kuulajate küsimused aadressile [email protected]. Parimate küsimuste esitajatele on meil seekord välja panna kinkekaardid (100 euro väärtuses) Forssilt ja kingitus T-Shirt Store’ilt.

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Populaarsed

Hiljutised