Breen lendas Uus-Meremaa ralli "Sõpruse auku". Urmas Roosimaa jagab muljeid kohapealt!

JAGA:


Uus-Meremaa ralli esimene ralliöö on selja taga ning seis Eesti fänni vaatest igati roosiline. Esinelik ehk Tänak, Evans, Ogier, Rovanperä on aga tihedasti koos, mis tõotab järgmiseks ööks veel põnevamat heitlust.

“Kuuenda käigu” podcast sai telefonitoru otsa mägede, lummavate vaadete ning lehmade ja lammaste vahel kohapeal viibiva rallientusiasti, ralliajaloolase ja tänavuse Rally Estonia võistluste juhi Urmas Roosimaa. Kõneaeg maakera kuklapoolel on kallis, kuid kuue minuti jagu muljeid sai siiski vahendatud.

Ralli pikima päeva võtsid kokku saatejuhid Gunnar Leheste ja Roland Poom. Pikemalt oli põhjust peatuda taas tänavuse hooaja suurima ebaõnnesõduri Craig Breeni teemal, kes langes Uus-Meremaal nn “Sõpruse auku” (võrdlus Paide ralliga – G.L.) ehk sõitis välja ralli ühes legendaarseimas kurvis, mille tegi 2002. aastal kuulsaks Colin McRae.

Jätkuvalt ootame kuulajate küsimusi aadressil [email protected].

Veel

Kuues Käik
Kuues Käik
“Kuues käik” võtab autoralli MM-i nädalavahetuseti parasjagu toimuva etapi põhjalikult luubi alla – koos asjatundjaga tehakse selgeks, mis hakkab juhtuma ja miks nii juhtus. Samuti vastatakse kuulajate küsimustele – kõik selleks, et Eesti rallisõpradel oleks Ott Tänakule veelgi huvitavam kaasa elada! Saatejuhid: Raul Ojassaar ja Karl Kruuda.

Hiljutised