18. osa: katsetused koondises, kodune memmekate liiga ja skoorivad väravavahid

JAGA:


Alustame sissevaatega Eesti koondise tegemistesse, sest ees on kaks sõprusmängu, kus peatreener võib katsetada mitmeid huvitavaid lähenemisi – kas tõesti panna platsile korraga neli keskkaitsjat (1.05)? On see Eesti uus tiki-taka?

Samuti analüüsime koondise vasakääre Ken Kallaste väidet, et Poolas on mõnusam mängida, sest tempo on kiirem ja lubatakse füüsilisemalt mängida (13.30). Miks on Eestis teisiti – kui muidugi on?

Saate teises pooles meenutame korraks Eesti-Venemaa, kuid siis pikemalt Serbia-Eesti mängu (23.00) ja kõik annavad teada, mis emotsioonid neid Serbia võidu järel valdasid.

Seejärel pakume kolm huvitavat kihlvedu mängudest, mis ei toimu Euroopas, kuid nendes kohtumistes on miski siiski mängus – Euroopas peetakse nimelt lihtsalt sõprusmänge ehk maavõistlusi (32.20).

Saate lõpetavad neli kiirküsimust ja üks viktoriin ehk penaltiseeria, kus puudutatakse nii Katari telklaagrit kui ka skoorivaid väravavahte (39.55).

Saadet juhtis Ott Järvela, saates osalesid Õhtulehe ajakirjanikud Viljar Voog ja Henry Rull ning episoodiliselt Martin Šmutov.

Veel

Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg
Kolmas poolaeg on ajalehe Õhtuleht jalgpallisaade. Erilise tähelepanu all on Eesti vutt ning kohalikud jalgpallurid. Tähelepanuta ei jää ka maailma tipptase.

Hiljutised