9. Kinoveebi Jututuba: mis "Tasujad: Lõppmängus" tegelikult toimus?

JAGA:


“Kinoveebi Jututoa” üheksandas saates võtavad Ragnar ja Henryk (Helenit seekord pole) läbi olulisemad filmiuudised meilt ja mujalt.

Seejärel arutatakse, mis filme ja seriaale on vahepeal koduste vahendite (Netflix jne) abil vaadatud ning antakse hinnang praegu kinodes olevatele filmidele “Tasujad: Lõppmäng” (vaatasime teist korda) ja “Vaat kus paar” ning jagatakse muljeid Forum Cinemas Kinoklassika raames toimunud “2001: Kosmoseodüsseia” seansilt.

Lisaks uurime, mida sel nädalal kinos vaadata ning jagame ka koduseid filmi – ja seriaalisoovitusi.

Eelmises saates lubasime, et räägime ka pikalt ja laialt “Tasujad: Lõppmängust” ning seda me ka tegime. Henryk ja Ragnar vaatasid filmi uuesti ning üritavad nüüd täpselt aru saada, mis filmis tegelikult toimus.

Sisukord:

0:00 Kuulajate küsimused ja kommentaarid

18:01 Uudised meilt ja mujalt

1:13:32 Mida oleme kinos ja kodus vaadanud? (“Barry”, “Troonide mäng”, “Raudmees”, “Raudmees 2”, “Tasujad”, “Tasujad: Lõppmäng”, “Vaat kus paar”, “2001: Kosmoseodüsseia”)

1:53:03 Mida sel nädalal kinos ja kodus vaadata? Ehk nädala filmi – ja seriaalisoovitused.

2:02:57 Arutame “Tasujad: Lõppmängu” sisu üle (SPOILERITEGA)

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected]

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Populaarsed

Hiljutised