36. Kinoveebi Jututuba | Mis filme peab PÖFFil kindlasti vaatama?

JAGA:


“Kinoveebi Jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja – kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

“Kinoveebi Jututoa” 36. saates arutavad Ragnar, Henryk ja Helen nende filmide ja seriaalide üle, mida on nad vahepeal koduste vahendite (televisioon, Amazon Prime Video, Netflix jne) vahendusel vaadanud (“The Mandalorian”, “Fun with Dick & Jane”, “Superbad”, “Clash of the Titans”, “Legion”, “Priest”, “Brooklyn Nine-Nine”)

Seejärel antakse hinnangud sel nädalal kinodes alustanud filmidele “Le Mans´66”, “Charlie Inglid” ja “Nemad”

Lisaks uurisid Ragnar, Henryk ja Helen läbi tänavuse PÖFFi kava ning soovitavad, mis filme tasub kindlasti festivali jooksul vaadata.

Sisukord:

0:00 Mis filme ja seriaale oleme kodus vaadanud? (“The Mandalorian”, “Fun with Dick & Jane”, “Superbad”, “Clash of the Titans”, “Legion”, “Priest”, “Brooklyn Nine-Nine”)

28:52 Arvamused filmidest “Le Mans´66”, “Charlie Inglid” ja “Nemad”

1:04:56 PÖFFi filmisoovitused

Kui sul tekkisid küsimused ja kommentaarid, siis saad need jätta meile siin: [email protected]

Kõik saated on leitavad ka Delfi Taskus, Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Soundcloud ja kõikides teistes podcasti rakendustes.

Veel

Kinoveebi jututuba
Kinoveebi jututuba
“Kinoveebi jututuba” on taskuhääling, kus Kinoveebi peatoimetaja Ra Ragnar Novod, Forum Cinemas programmispetsialist Henryk Johan Novod ning filmistsenarist ja -kriitik Helen Schasmin võtavad igal nädalal läbi uued filmid ja seriaalid ning ka olulisemad filmiuudised.

Hiljutised