Spordiagent Kokkuta maailmast, kus hundid söövad lambad ja müüakse ilusaid muinasjutte

JAGA:


Meie podcastis “Kahekordne” oli sel nädalal külaliseks Eesti ainus käsipalliagent Madis Kokkuta. Mehega tuli juttu spordiagentide maailma telgitagustest, kus hundid söövad lambaid ning mängijatele üritatakse müüa muinasjutulist maailma. 

Juttu alustasime praegusest maailmaseisust ning kuidas mõjutab sportlaste turgu koroonaviirus. Muuseas saime teada, et kõik pallimängurid peavad arvestama väiksemate pakkumistega (01:00 – 03:00) Edasi selgus, mis jääb Eesti noortel atleetidel puudu oma Euroopa eakaaslastega võrreldes ning millist tagasisidet Kokkuta erinevatel akadeemiatelt saanud on (03:00 – 10.30)

Järgmisena liikusime Madise ajaloo juurde, kuidas ta just spordiagendi karjääri juurde sattus ning millised raskused teda selle tee alguses ees ootasid. Kuidas noore mehe heatahtlikkus talle hiljem kätte maksis? (11.00 – 24:00). Kui tasuv on agendi töö ning millised üleminekud korvpallis, võrkpallis ja käsipallis on Kokkutale enim meelde jäänud. Kuuleme näiteks, kuidas Juan Carlos Navarro agent Gregor Hermeti eestlastelt enda ridadesse meelitas (24:00 – 49:00).

Mida arvab paljusid maailma tippakadeemiaid külastanud mees Audentesest (49:00 – 55:30). Lõpetame saate arutades aktuaalseid teemasid ning anname mõned vaatamis- ja lugemissoovitused (55:30 – 1:03:00).

Veel

Kahekordne
Kahekordne
Eesti esimene käsipallipodcast “Kahekordne”. Käsitletakse erinevaid käsipalli puudutavaid teemasid. Stuudiosse kutsutakse käsipalliga seotud tegelasi, käsipallimängijaid, ala eksperte ja käsipalli armastavaid inimesi. Podcasti veab ala entusiast Taavi Tibar, kes soovib kuulajatelt tagasisidet ja vastukaja.

Populaarsed

Hiljutised