HC Tallinna tegevjuhiga palkadest, avalikustamata täiendustest ja Soome liigast

JAGA:


Juttu alustasime praegusest maailma olukorrast (lisame sulgudesse ka aja, kus sel teemal juttu tuleb, et soovi korral võivad kuulajad leida endale sobiva teema ja kuulamist sealt alustada 01:00 – 04:00) ning kuidas mõjutab pandeemia HC Tallinna hetkeseisu ja kus maal on Soome liigaga liitumise plaanid (04:00 – 05.50).

Seejärel liikusime Ergo Rohi kirju mineviku juurde ning rääkisime muuseas Austraalia käsipalli meistritiitlist, Eesti parima pesapalluri auhinnast ning HC Tallinnaga liitumisest (06:00 – 18:50). Lisaks avaldame veel kõikidele teadmata fakti, milline endine koondislane oli liitumas tänavu nende võistkonnaga (19:30 – 22:00).

Järgmisena puudutasime eelmisel nädalal Eesti spordimeedias lainet löönud Andres Sõbra ettepanekut korvpalli reformimise kohta ning kas käsipallis saaks midagi sarnast teha. Rahast kellelegi rääkida ei meeldi, aga kui Kristo Saage eelmisel nädalal Postimehe podcastis “Mängumehed” suhteliselt täpselt korvpallurite palgad läbi võttis, siis otsustasime ka meie spekuleerida, millised need summad käsipallis olla võiks (22:00 – 29:30)

Lõpetasime podcasti meie sõsarsaidilt, Võrkpall24.ee laenatud seeriaga, kus selgitasime välja Ergo “Unelmate meeskonna” ning andsime mõned soovitused karantiiniaegseks meelelahutuseks (29:30 – 42:00).

Veel

Kahekordne
Kahekordne
Eesti esimene käsipallipodcast “Kahekordne”. Käsitletakse erinevaid käsipalli puudutavaid teemasid. Stuudiosse kutsutakse käsipalliga seotud tegelasi, käsipallimängijaid, ala eksperte ja käsipalli armastavaid inimesi. Podcasti veab ala entusiast Taavi Tibar, kes soovib kuulajatelt tagasisidet ja vastukaja.

Populaarsed

Hiljutised