Naiste käsipalli Hunt Kriimsilm neidudest, küüntest ja meistriliiga All-Star kooseisust

JAGA:


Käsipall24.ee podcast “Kahekordne” jätkab meie selle nädala teemas ning meie ajalooliseks esimeseks naiskülaliseks on omamoodi Hunt Kriimsilm, alati positiivne, energilise ja lõbus Merit Moro. Klubijuhi, treeneri ja mängijana tegutseva neiuga tuli juttu nii Eesti naiste käsipalli seisust, tüdrukutest meie alal ning ka meistriliiga All-Star koosseisust.

Juttu alustasime HC Tabasalu hetkeseisust (01:00 – 03:30) ning seejärel arutasime, kuidas üks neiu üldse käsipalli juurde satub ning kas tüdrukute jaoks on näpuliimi kasutusele võtt suur probleem. Saime ka teada, kuidas noored oma küüned trennis ette peavad näitama (03.30 – 13.30).

Edasi liikusime Eesti naiste käsipalli seisu juurde ning arutasime rahvuskoondise teemadel (13:30 – 23:50). Siis panime paika meistriliiga tänavuse All-Star koosseisu (24:00 – 30:00) ja rääkisime natukene tulevikust (30:00 – 33:10).

Saate lõpu osas vestlesime nädala uudiste rubriigis liigade lõpetamisest, rannakäsipallist ja reeglimuudatustest ning viimaks andis Merit kõigile sobiva soovituse: “Kodus istumise asemel minge nautige õues liikumist.”

Veel

Kahekordne
Kahekordne
Eesti esimene käsipallipodcast “Kahekordne”. Käsitletakse erinevaid käsipalli puudutavaid teemasid. Stuudiosse kutsutakse käsipalliga seotud tegelasi, käsipallimängijaid, ala eksperte ja käsipalli armastavaid inimesi. Podcasti veab ala entusiast Taavi Tibar, kes soovib kuulajatelt tagasisidet ja vastukaja.

Populaarsed

Hiljutised