Triin Hertmann: Sinu väärtuspõhised finantsotsused muudavad maailma!

JAGA:


Minu seekordseks vestluskaaslaseks on endine Skype’i ja Wise’i edulugude osaline ning jätkusuutlikku investeerimist pakkuva ettevõtte Grünfin kaasasutaja Triin Hertmann. Triin on ka aktiivne ingel- ja fondiinvestor erinevates ettevõtetes ning pärjati hiljuti Eesti Startup Auhindade Galal 2022. Aasta Investori tiitliga. Mind hakkas huvitama, kes see äge naine on. Nii istusimegi Triinuga tunnikeseks maha, et erinevatel juhtimist, ettevõtlust ja laiemalt maailma heaolu puudutavatel teemadel mõtteid põrgatada.

“Rahal on tohutu mõju, kuhu me eraisikutena, ettevõtetena, pankadena, investoritena raha paigutame – see loob meie homset tulevikku. Me võiksime igaüks teadvustada, et need valikud ongi tegelikult meie jätkusuutlikkuse aluseks – kas me teeme oma rahaga midagi, mis loob paremat homset või me ei hooli, kuhu meie raha läheb?! Vähe räägitakse, et Sinu finantsotsused ei puuduta ainult kasumit või kahjumit – investorite rahal ning ettevõtetel, kuhu seda suunata on suur mõju meid ümbritsevale maailmale. Grünfinis usume, et investeerimine on üks vähelevinuimaid ja alahinnatuimaid võimalusi, kuidas tulevikku vaatavaid ettevõtteid toetada ja seeläbi maailmas positiivset mõju luua. Soovime muuta jätkusuutliku investeerimise nii lihtsaks, et igaüks saaks isiklike väärtuste järgi oma raha kasvatada.” – Triin Hertmann

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Populaarsed

Hiljutised