Liina Kadari: psühholoogilise turvalisuse olulisus vaikuse epideemia ajastul

JAGA:


Minu seekordseks vestluskaaslaseks on coach ja koolitaja Liina Kadari. Liina läbis hiljuti psühholoogilise turvalisuse praktiku litsentsikoolituse ja ma ei saanud jätta kasutamata seda võimalust temaga sel teemal pikemalt vestelda. Kuna ma ise olen suuresti psühholoogilise turvalisuse usku, siis olen ülimalt tänulik, et sain Liinaga tunnikese selle teema üle arutleda.

“Psühholoogilise turvalisuse põhiline fookuskoht on see, et ületada nn vaikimise epideemia, kus me tegelikult ei räägi enam, hoiame oma mõtted ja ideed endale, sest et meil on niimoodi endal turvalisem olla. See viib selleni, et olulised ideed ja tähelepanekud jäävad jagamata, mis omakorda pärsib meeskonna ja organisatsiooni õppimist ja kasvu.” – Liina Kadari

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Populaarsed

Hiljutised