Toomas Kordemets: selleks, et olla parem juht, on oluline on areneda inimesena

JAGA:


Minu seekordseks vestluskaaslaseks on Pipedrive’i sisecoach ja sisecoachingu team lead Toomas Kordemets. Mul on hea meel, et elu on meid Toomasega hiljuti kokku viinud, sest olen põnevusega avastanud, kui suur on meie ühiste huvide ring. Kutsusin Toomase endaga Pipedrive’ist, juhtimisest ja ka lihtsalt “maast ja ilmast” mõtteid vahetama. Meie jutt kulges küll erinevaid radu pidi ning võttis erinevaid suundi, kuid vestlust läbiv siduv joon oli siiski juhi areng inimesena. Minu jaoks oli see väga rikastav. Loodan, et kõnetab ka teid. Nüüd aga – head kuulamist!

“Ma arvan, et juhil on hästi oluline töötada iseendaga, õppida ennast inimesena hästi tundma. See on eriti oluline just sellepärast, et see annab võimaluse saada paremini aru oma mõjust teistele; ja töötada ka selle osaga oma mõjust, mis ehk ei ole soovitud. Juhtimine on ikkagi märkimisväärne vastutus just oma laiendatud mõjuvõimu tõttu. Ja sellepärast on oluline inimesena kasvada, et olla parem juht. Minu väärtussüsteemis on see väga oluline.” – Toomas Kordemets

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Hiljutised