Kaido Pajumaa: palga eest südamest tulevat pühendumust ei osta

JAGA:


Minu seekordseks vestluskaaslaseks on käesoleva aasta Eesti parimaks koolitajaks tituleeritud Kaido Pajumaa. Kaido hakkas ca kümmekond aastat tagasi endalt küsima, mida ta tegelikult oma elult soovib ja kas senised valikud on teda õnnelikuks teinud; kas tema tolleaegsed motiivid ja motivaatorid olid end õigustanud ning tema elu soovitud suunas viinud? Sellega sukeldus ta sügavale enesearengu ja -juhtimise maailma. Mõni aeg hiljem viis ta enesearengu koolitused ka ettevõtetesse, aidates meeskonnatöö parandamise, inimese-keskse juhtimise ja enesemotiveerimise oskuste kaudu inimestel oma tööst rohkem rõõmu tunda ja seeläbi ka paremaid tulemusi saavutada.

“Juhtimine tähendab oma inimeste sisemiste vajaduste välja selgitamist ja nendega teadlikku tegelemist, et luua inimestes tunne, et nad tahavad seda tööd teha, selles ettevõttes ja just selle juhi alluvuses. Kui juht võtab südames selle idee omaks – et mis iganes on vajalik selleks, et need inimesed tunneksid, et nad tahavad siin ettevõttes koos minuga töötada -, siis ta on suure tõenäosusega hea inimeste juht.“ — Kaido Pajumaa

Kuulake kindlasti …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Hiljutised