#61: Vestleme joogaõpetaja Laura Lepaga

JAGA:

Kuuekümne esimene imeline külaline on Laura Lepp.

“Minu nimi on Laura. Olen naine, ema, abikaasa ja töötaja, õpilane ja vahel ka õpetaja.

Eriti meeldib mulle lihtsus, kergus ja soojus. Kergus näha ka sitas saia aga vahel mitte liiga tõsiseltvõetav. Lihtsus, et ma ei vaja poppe asju ega kalleid kinke vaid siirust, armsust ja sirjooneliselt probleemide lahendamist. Soojus eriti ilma mõttes, ka inimeste naeratused, loomade lähedus ja looduse ilu.

Olen raamatupidaja aga arvudest tähtsamaks pean inimesi, kellega koos töötan.

Hetkel joogatunde ma ei anna vaid pean pausi, sest eelmine aasta röövis kogu isu orgunnida tundi. Olen minemas holistika instituuti, müümas korterit ja otsimas peaaegu alati midagi uut.

Lisainfo: www.facebook.com/popupjooga

Veel

Herbazen
Herbazenhttps://herbazen.eu/
Herbazen on jooga ja fütoteraapia sümbioos, kus põimuvad omavahel Eesti väetaimed, tervislik toitumine ja kehasõbralik liikumine. Selleks, et tuua joogaaustajaid lähemale meile kõigile, viime läbi viruaalseid vestlusringe Herbazeni FB lehel, mille keskmes on joogatreenerid ja -harrastajad. Jutustame nende iseenda leidmise teekonnast, elufilosoofiast ja mõttemaailmast. NB! Vestlus toimub Facebook live keskkonnas, mis hiljem audiona lisatakse siia. Vestlus on vahetu ja küsimustele keegi ette kodus ei vasta. Oleme päriselt, olgugi, et ekraani vahendusel 🙂

Populaarsed

Hiljutised