#6 Vestleme joogaõpetaja Kadri Raigiga

JAGA:

Kuues imeline külaline on Kadri Raig, kes kirjeldab end järgnevalt:

Umbes seitse aastat tagasi sattusin esimest korda Ashtanga jooga tundi ning sellest on tänaseks saanud minu kõige parem “sõltuvus”.

Nüüdseks olen läbinud Indias Yoga Alliance 200 tunni koolituse, olen ka YogaFunc II leveli treener ning osalenud kümnetes lühemates workshopides nii Eestis kui väljaspool.

Trennist vabal ajal teen turundust ning ei oskagi praeguseks enam öelda, kumb see „päris“ töö on. Lisaks teen suurtes kogustes süüa ning kirjutan sellest aadressil kahvliga.ee/.

Minu joogatundides ei pea kartma, et me ainult hingame/lebame. Jah, me hingame küll, aga lisaks on tegemist väga füüsiliste trennidega, kust ka suurimad jõusaalihundid higisena lahkuvad. Minu jaoks on füüsilised ning end proovile panevad tunnid need, kus pea puhtaks saab ning minu enda jaoks on kõige parem meditatsioon õpetamine, mille ajal ma tõesti ainult sellele keskendun.

Instagram @kadriraig.

Veel

Herbazen
Herbazenhttps://herbazen.eu/
Herbazen on jooga ja fütoteraapia sümbioos, kus põimuvad omavahel Eesti väetaimed, tervislik toitumine ja kehasõbralik liikumine. Selleks, et tuua joogaaustajaid lähemale meile kõigile, viime läbi viruaalseid vestlusringe Herbazeni FB lehel, mille keskmes on joogatreenerid ja -harrastajad. Jutustame nende iseenda leidmise teekonnast, elufilosoofiast ja mõttemaailmast. NB! Vestlus toimub Facebook live keskkonnas, mis hiljem audiona lisatakse siia. Vestlus on vahetu ja küsimustele keegi ette kodus ei vasta. Oleme päriselt, olgugi, et ekraani vahendusel 🙂

Populaarsed

Hiljutised