#57: Vestleme joogaõpetaja Katrin Kiviga

JAGA:

Viiekümne seitsmes imeline külaline on Katrin Kivi.

“Minu nimi on Katrin Kivi. Olen olnud tõe otsija lapsepõlvest peale. Juba väiksena mäletan end mõtisklemas universumi toimimise ja elu sügavama olemuse üle. Soov luua, viis mind õppima maalikunstnikuks Tartu Kunstikooli ning sealt edasi moedisaineriks EKAsse. Sellel alal olen olnud tegev 20 aastat.

Minu jaoks on alati oluline olnud vaimse ja füüsilise poole tasakaal. Nii nagu me hoiame oma kodu korras, on loomulik ju hoolitseda ka oma hinge kodu eest. Kui 2009 aastal avastasin enda jaoks jooga, paelus see kohe minu tähelepanu – kõik mida ma olin otsinud, oli ühes kohas olemas. Keha, meele ja hinge tasakaal. 2012 aasta märtsist alustasin õpinguid Londoni Karam Kriya koolis ning oman Kundalini Jooga rahvusvahelise õpetaja sterifikaati. 2017 sügisel läbisin ka Yoga Alliance Yin jooga õpetaja kursuse I ja II taseme.

2017 aastal kevadel läbi avardavate kontaktide ja sügava sisemise tunnetuse jõudsin arusaamisele, et aeg on usaldada ja liikuda sügavale tõe sisse iseendas. Sellest hetkest alates jagan teiega BlissJoogat. BlissJooga on minu enda väljatöötatud joogastiil, kus viin tunde läbi sisemist tunnet usaldades olles kanaliks puhtale õpetusele otse universumist!2018 aasta alustasin õpingiud ka Holistika Instituudis, kus õpin ka hetkel regressiooniterapeudiks. 2019 aastal lisandusid ka hingamisterapeudi väljaõpped ning praktika.

Ruumi loomine on justkui maagia, kuidas avatud südamega luues muutub ruum või keskkond puhtaks tingimusteta armastuseks. Retriidi loomine on tulnud minu ellu puhtast soovist luua ilu, soojust, armastust, sügavust, mängulisust, tähistamist, naudinguid ja veel palju palju muud. Mina elan elusat elu ja kutsun kõiki kaasa sellesse sagedusse!”

Lähemalt siit: www.openmind.ee/

Veel

Herbazen
Herbazenhttps://herbazen.eu/
Herbazen on jooga ja fütoteraapia sümbioos, kus põimuvad omavahel Eesti väetaimed, tervislik toitumine ja kehasõbralik liikumine. Selleks, et tuua joogaaustajaid lähemale meile kõigile, viime läbi viruaalseid vestlusringe Herbazeni FB lehel, mille keskmes on joogatreenerid ja -harrastajad. Jutustame nende iseenda leidmise teekonnast, elufilosoofiast ja mõttemaailmast. NB! Vestlus toimub Facebook live keskkonnas, mis hiljem audiona lisatakse siia. Vestlus on vahetu ja küsimustele keegi ette kodus ei vasta. Oleme päriselt, olgugi, et ekraani vahendusel 🙂

Populaarsed

Hiljutised