#54: Vestleme joogaõpetaja Kristiina Sauliga

JAGA:

Viiekümne neljas imeline külaline on Kristiina Saul.

“Minu nimi on Kristiina Saul. Kõige rohkem siin maailmas paelub mind elamise kunst, elu kui müsteerium ja selle tundma õppimine. Minu teele jõudis jooga juba üle kümne aasta tagasi, kui läksin esimest korda kundalini jooga tundi. Sellest sai alguse sügav äratundmine ning joogast sai minu elu lahutamatu osa. Minust sai rahvusvaheliselt sertifitseeritud kundalini jooga õpetaja (Karam Kriya joogakool). Joogalik maailmavaade, elufilosoofia ja praktikad on rahuldanud minu teadmistejanu ja andnud mulle vahendid teadlikuks enesearenguks. Aktiivselt praktiseerin ka hetkel kundalini joogat, hatha joogat ning tantra joogat. Jooga on minu jaoks elustiil, mis põimub minu pereeluga ja ka tööga. Olen kahe lapse ema, mul on elukaaslane ja minu maine amet on jurist. Lisaks käin juba aastaid terapeudi teed. Olen õppinud Holistika Instituudis, käinud läbi Branon Bays’I Rännaku-teraapia seminaride programmi ning hetkel õpin Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia erakoolis “Teadlik Mina”.

Tunnen, kuidas kõik minu elu erinevad aspektid täiendavad teineteist ja olen õppinud, et millestki ei ole vaja loobuda. Vaimsus on kui lõng, mis ühendab inimese elutee terviklikuks ja rikastab seda enneolematute nüanssidega, mida vaid materiaalse maailma tunnistamine ilmselt kunagi pakkuda ei suudaks. Võin omast kogemusest kinnitada, et pühendumine jooga- ja tantrapraktikatele on elumuutev, tuues kaasa võime suurendada oma energiataset ja oskused oma energiat juhtida, kasvatada teadlikkust igas eluvaldkonnas ja omada seeläbi rahudlustpakkuvaid suhteid ning kogeda, kuidas elu müsteerium Sinus eneses ja Su ümber imeliselt avaneb. Oma kogemusi, teadmisi jagan joogalikke ja tantristlikke töötubasid korraldades, naisteringe juhendades, aga ka noortele ja lastele holistilisi laagreid korraldades.”

Lähemalt siit: www.tantratants.ee

Veel

Herbazen
Herbazenhttps://herbazen.eu/
Herbazen on jooga ja fütoteraapia sümbioos, kus põimuvad omavahel Eesti väetaimed, tervislik toitumine ja kehasõbralik liikumine. Selleks, et tuua joogaaustajaid lähemale meile kõigile, viime läbi viruaalseid vestlusringe Herbazeni FB lehel, mille keskmes on joogatreenerid ja -harrastajad. Jutustame nende iseenda leidmise teekonnast, elufilosoofiast ja mõttemaailmast. NB! Vestlus toimub Facebook live keskkonnas, mis hiljem audiona lisatakse siia. Vestlus on vahetu ja küsimustele keegi ette kodus ei vasta. Oleme päriselt, olgugi, et ekraani vahendusel 🙂

Populaarsed

Hiljutised