#49: Vestleme joogaõpetaja Merilin Tammega

JAGA:

Neljakümne üheksas imeline külaline on Merilin Tamme.

“Mulle meelidib kõik milles peegeldub hingevägi.
Armastan inimesi, nendega töötamist ja ühes arenemist.
Samuti loodust ja tema tervendavat mõju, ilu, ausust.
Naudin vaikust, iseendaga olemist, sügavamalt ühendumist.
Loomulikult erinevaid keha ja meele praktikaid, joogat, meditatsiooni, tantsu, loovliikumist.

Joogalik maailmavaade tutvustas mulle ennast juba aastaid tagasi. Uurisin, lugesin, proovisin kuid esimene sügavam äratundmine toimus kundalini joogaga.
Kundalini tehnika juures paelus mind tema kiirus ja efektiivsus. Transformeeriv kogemus mis andis elule uue tähenduse ja kvaliteedi.
Teisena võitis minu südame endale meditatiivne yin jooga, mille sügavus ning lihtsus kutsus ka selles stiilis põhjalikumalt endasse sukelduma.
Aastate jooksul on oma koha endale leidnud ka vinyasa, hatha jooga ning pilates.
Ent intuitiivne ning mõtestatud kehatöö / joogatamine on see mis inspireerib mind enim.

Kuna inimene ja see mis tema sees toimub on mind alati väga huvitanud, olen pühendanud oma sügava huvi ja armastuse ka psühholoogia ning teraapia maailmale.
Tunnen suurt tänu võimaluse eest areneda ja praktiseerida üheaegselt nii Ida kui Lääne suuna inimeseks olemise õpetustes.

Tänaseks, olles praktiseerinud ning õppinud mitmeid erinevaid keha-meele teraapiaid ning lähenemisi, olen jõudnud oma enda nö eklektilise teraapia/coaching meetodini, kus kasutan vastavalt vajadusele kõiki omandatuid teadmisi üheskoos!”

Lisainfo: www.shuniya.ee/

Veel

Herbazen
Herbazenhttps://herbazen.eu/
Herbazen on jooga ja fütoteraapia sümbioos, kus põimuvad omavahel Eesti väetaimed, tervislik toitumine ja kehasõbralik liikumine. Selleks, et tuua joogaaustajaid lähemale meile kõigile, viime läbi viruaalseid vestlusringe Herbazeni FB lehel, mille keskmes on joogatreenerid ja -harrastajad. Jutustame nende iseenda leidmise teekonnast, elufilosoofiast ja mõttemaailmast. NB! Vestlus toimub Facebook live keskkonnas, mis hiljem audiona lisatakse siia. Vestlus on vahetu ja küsimustele keegi ette kodus ei vasta. Oleme päriselt, olgugi, et ekraani vahendusel 🙂

Populaarsed

Hiljutised