#34: Vestleme joogaõpetaja Kristel Vokkiga

JAGA:

Kolmekümne neljas imeline külaline on Kristel Vokk.

“Olen tõeline elurändur, kes proovib alati leida vaatenurki mis loovad kergust ning inspireerivad mind ennast arenema ja liikuma edasi. 

Kui vaatan oma elule siis märkan ühise nimetaja, et olen julgenud teha erinevaid ebatraditsioonilisi valikuid vaid oma sisetundest lähtuvalt. 

Minu tänastes valikute repertuaaris on olnud kogemused elukutsest suur korporatiivses ettevõttes töötamisest, juristina, ettevõtjana kuni fotograafi, toitumisnõustaja ja joogatreeneri ja erinevate vaimsete praktikate juhendajana ja inspireerijana ning lisaks veel igasuguseid eriala valikute kogemusi, mis alles nüüd hakkavad vaikselt näitama, miks ma need valikud suures pildis olen endale valinud. Kolimisest ühest eesti otsast teise, teadmata, mis saama hakkab kuni oma elu totaalse ümberpööramiseni, et kogeda ja näha kõike seda, mida ma tegelikult valida soovin.

Armastan tohutult holistilist maailmapilti, kus kõik on kõigega seotud ning iga valik loob või hävitab midagi. Joogatreeneriks “sattusin juhuslikult” ja panen selle jutumärkidesse sest tean, et midagi juhuslikku ei eksisteeri. Kuid jooga juhendajaks saamine pole mul kunagi olnud unistustes vaid jõudis minuni loomuliku asjade käiguna. 

Praegusel hetkel juhendan joogatunde Saaremaal, kuhu poolteist aastat tagasi otsustasin kolida. Ükshetk taipasin, et minuga on alati kaasas käinud salajane teadlikkus millegist suuremast kui see mida me ise arvame end olevat ning juba lapsepõlvest alates oli minu kodus nii kaartide ladumised, mida vanaisa igaõhtuselt tegi, kui ka info sellest, et eksisteerib nähtamatu maailm. Isegi täna ma ei nimeta end jooga õpetajaks vaid ma juhendan jooga tunde ning need on alati erinevad ning sisu mis tundi loob, tuleb lihtsalt läbi minu. Mu maailmapilt võib paljudele tunduda utoopiline, kuid näen, kogen ja mõistan ning samas ka vaatlen, kuidas ma ise loon kõiki oma kogemusi ja olukordi ning õpin igapäevaselt kuidas see loomine käib. 

Rohkem infot siin:

facebook.com/MagicFlow8

Veel

Herbazen
Herbazenhttps://herbazen.eu/
Herbazen on jooga ja fütoteraapia sümbioos, kus põimuvad omavahel Eesti väetaimed, tervislik toitumine ja kehasõbralik liikumine. Selleks, et tuua joogaaustajaid lähemale meile kõigile, viime läbi viruaalseid vestlusringe Herbazeni FB lehel, mille keskmes on joogatreenerid ja -harrastajad. Jutustame nende iseenda leidmise teekonnast, elufilosoofiast ja mõttemaailmast. NB! Vestlus toimub Facebook live keskkonnas, mis hiljem audiona lisatakse siia. Vestlus on vahetu ja küsimustele keegi ette kodus ei vasta. Oleme päriselt, olgugi, et ekraani vahendusel 🙂

Populaarsed

Hiljutised