#26: Vestleme joogaõpetaja Marie Pulleritsiga

JAGA:

Kahekümne kuues imeline külaline on Marie Pullerits, kes kirjeldab end järgnevalt:

Olen joogaga tegelenud üle 12 aasta ning treeneri-juhendajana soovin tunnis osalejatega jagada oskust ja võimet oma tervist, enesetunnet ja sisemist tasakaalu parandada ning oma heaolust rõõmu tunda. Saada tugevamaks-rõõmsamaks ja jõuda endaga rahusse.

Olen lõpetanud magistriõppe Tallinna Ülikooli koreograafia osakonnas ning joogaõpetaja tee algas pärast International Yoga Alliance joogaõpetaja tasemekoolitust 2016. aastal Mandremis, Indias (Upaya Yoga, RYS®).

Lisaks erinevatele regulaarsetele jooga-alastele täiendkoolitustele (sh. jooga lapseootel naistele) olen ka litsenseeritud Les Mills BodyBalance® treener.

Praegu juhendan tunde Tallinnas spordiklubis Reval-Sport ning periooditi juhendan ka veebitunde oma Facebooki lehel: Jooga ja BodyBalance Mariega.

Veel

Herbazen
Herbazenhttps://herbazen.eu/
Herbazen on jooga ja fütoteraapia sümbioos, kus põimuvad omavahel Eesti väetaimed, tervislik toitumine ja kehasõbralik liikumine. Selleks, et tuua joogaaustajaid lähemale meile kõigile, viime läbi viruaalseid vestlusringe Herbazeni FB lehel, mille keskmes on joogatreenerid ja -harrastajad. Jutustame nende iseenda leidmise teekonnast, elufilosoofiast ja mõttemaailmast. NB! Vestlus toimub Facebook live keskkonnas, mis hiljem audiona lisatakse siia. Vestlus on vahetu ja küsimustele keegi ette kodus ei vasta. Oleme päriselt, olgugi, et ekraani vahendusel 🙂

Populaarsed

Hiljutised