#23: Vestleme joogaõpetaja Andres Adamsoniga

JAGA:

Kahekümne kolmas imeline külaline on Andres Adamson.

Keskendume joogateraapiale. Kui keegi on joogaterapeut, siis kes ta täpsemalt on? Milline näeb välja joogateraapia seanss? Milline on olnud Andrese teekond praegusesse hetke ning millised on tema mõttemallid?

1970ndatel veel koolipoisina alguse saanud joogahuvi viis Andres Adamsoni 2000te algul Tallinna joogaühingu joogaõpetajate koolitusele. 2012 jõudis lõpule KHYF 500 tunnine joogaõpetajate koolitus. Paljude lisakoolitustega kokku tuleb tal enam kui 1000 tundi õppimisi.
Joogat õpetab pidevalt viimased 21 aastat ja õpib joogateraapiat.
Paralleelselt õpib Andres Tiibeti meditsiini ja tegeleb selle pärimuse väliste teraapiatega (massaazid jm).

joogakool.ee/

Veel

Herbazen
Herbazenhttps://herbazen.eu/
Herbazen on jooga ja fütoteraapia sümbioos, kus põimuvad omavahel Eesti väetaimed, tervislik toitumine ja kehasõbralik liikumine. Selleks, et tuua joogaaustajaid lähemale meile kõigile, viime läbi viruaalseid vestlusringe Herbazeni FB lehel, mille keskmes on joogatreenerid ja -harrastajad. Jutustame nende iseenda leidmise teekonnast, elufilosoofiast ja mõttemaailmast. NB! Vestlus toimub Facebook live keskkonnas, mis hiljem audiona lisatakse siia. Vestlus on vahetu ja küsimustele keegi ette kodus ei vasta. Oleme päriselt, olgugi, et ekraani vahendusel 🙂

Hiljutised