#21: Vestleme joogaõpetaja Kristine Põldveriga

JAGA:

Kahekümne esimene imeline külaline on Kristine Põldver, kes kirjeldab end järgnevalt:

Jooga tuli minu ellu juba pea 10a tagasi ja seda esialgu Kundalini jooga näol. Hiljem jõudsin Yin joogani ja asusin seda ka õppima. Esialgu selleks, et ise lapse kõrvalt kodus joogat teha, kuid elu suunas mind joogaõpetust ka jagama.
Astusin mõned aastad tagasi suure sammu lähemale oma unistusele. Leidsin keset Eestit maal ühe vana maja, tegin selle korda ja asusin koos pojaga siia Väe talusse elama. Annan siin joogatunde lastele ja suurtele, korraldan jooga- ja looduslaagreid ning lihtsalt heaolemisi. Tunnen, et mul ja Väel on, mida jagada.

IG: @vaetalu või @kristinepoldver

Veel

Herbazen
Herbazenhttps://herbazen.eu/
Herbazen on jooga ja fütoteraapia sümbioos, kus põimuvad omavahel Eesti väetaimed, tervislik toitumine ja kehasõbralik liikumine. Selleks, et tuua joogaaustajaid lähemale meile kõigile, viime läbi viruaalseid vestlusringe Herbazeni FB lehel, mille keskmes on joogatreenerid ja -harrastajad. Jutustame nende iseenda leidmise teekonnast, elufilosoofiast ja mõttemaailmast. NB! Vestlus toimub Facebook live keskkonnas, mis hiljem audiona lisatakse siia. Vestlus on vahetu ja küsimustele keegi ette kodus ei vasta. Oleme päriselt, olgugi, et ekraani vahendusel 🙂

Populaarsed

Hiljutised