#19: Vestleme joogaõpetaja Anna-Maria Annusega

JAGA:

Üheksateistkümnes imeline külaline on Anna-Maria Annus, kes kirjeldab end järgnevalt:

Tegelen aktiivselt joogaga alates 2009. aastast.
2018. a novembris lõpetasin Londonis Triyogas ligi 2 aastasele perioodile jaotatud 300h Advanced Teacher Trainingu, mis sisaldas jooga õpetamismeetodeid, jooga ajalugu, anatoomiat, asanad ja vinyasa joogat, filosoofiat, meditatsiooni, pranajanaamat ja kirtanit.

Läbitud joogaõpetajate koolitusted:
2017-2018: 300h Advanced Teacher Training, Triyoga, London
2017: Naiste kuutsükli Yin jooga täiendkoolitus Dona Tumaster-Estepaniga
2016: Yin Jooga Level 2 õpetajakoolitus: Traditsiooniline Hiina Meditsiin ja meridiaansüsteem. Murielle Buriellieri ja Sebastian Pucelle.
2015: Yin Jooga Level 1 õpetajakoolitus: Yin jooga ja anatoomia. Murielle Buriellieri ja Sebastian Pucelle.
2012: Ashtanga Vinyasa 200h õpetajakoolitus, It’s Yoga, Tai.
Lisaks olen käinud erinevate kodumaiste ja välismaiste õpetajate tundides, workshoppidel ja laagrites, sh Daniel Strausser (Hatha jooga, Vinyasa, meditatsioon) ja Geoff Brooks (Vinyasa) ning õppinud jooga ajalugu, tekste ja filosoofiat erinevatel rahvusvahelistel online kursustel.

Juhendan kõiki tasemeid algajatest joogaõpetajateni.

Olen korraldanud jooga- ja toortoidulaagreid ja korraldanud joogaritriidi Daniel Strausseriga. Olen välja töötanud ja juhendanud jooga algajate kursuse koos Pille Eikneriga Black Dog Joogas. Olen välja töötanud joogaõpetajatele ja tõsisema huviga inimestele jooga ajaloo ja filosoofia üldise kursuse, mis toimus 2019 aastal Shakti House joogastuudios ja 2020 kevadel Black Dog Joogas.

Jooga tunde olen andnud Taiji klubis, Tallinna Tantsuakadeemias, Black Dog Joogas, Viimsi Joogas, ettevõtetes ja asendanud tunde veel mõnes klubis.

Kui keegi tahab minu jooga asjadega kursis olla, siis võib liituda Facebooki grupiga ANNA JOOGA:

www.facebook.com/groups/1376613165804231

IG: @annamariaas

Veel

Herbazen
Herbazenhttps://herbazen.eu/
Herbazen on jooga ja fütoteraapia sümbioos, kus põimuvad omavahel Eesti väetaimed, tervislik toitumine ja kehasõbralik liikumine. Selleks, et tuua joogaaustajaid lähemale meile kõigile, viime läbi viruaalseid vestlusringe Herbazeni FB lehel, mille keskmes on joogatreenerid ja -harrastajad. Jutustame nende iseenda leidmise teekonnast, elufilosoofiast ja mõttemaailmast. NB! Vestlus toimub Facebook live keskkonnas, mis hiljem audiona lisatakse siia. Vestlus on vahetu ja küsimustele keegi ette kodus ei vasta. Oleme päriselt, olgugi, et ekraani vahendusel 🙂

Populaarsed

Hiljutised