#18: Vestleme joogaõpetaja Jaanika Kütiga

JAGA:

Kaheksateistkümnes imeline külaline on Jaanika Kütt, kes kirjeldab end järgnevalt:

Olen inimene, kes tahab pidevalt õppida ja end täiendada. Sellepärast olengi nüüd viimase aasta olnud Eesti Massaaži-Ja Teraapiakooli õpiline. Olen andnud viimase viie aasta jooksul ashtanga, vinyasa, yogafunc ja millegipärast isegi sup-joogatunde, kuigi jäin pea iga tund merehaigeks. Praegu tahan leida võimalusi, kuidas kombineerida massaazi & joogat. Mind huvitab see piir, mille vahele jooga, sotsiaalmeedia ja joogaõpetaja on end asetanud. Ma tahaksin väga teada, milline on tänapäeva yogi. Kas see on keegi, kes veini joob? Kas see on keegi, kes ei taha igapäev joogamatile minna? Kas see on keegi, kes teeb joogapoosidest pilte instagrammi?

Lisaks sellele olen suur looduse ja jätkusuutlikkuse fänn. Panin see aasta rõdule kasvama esimesed tomatid ja loon vaikselt oma taimeaeda. Ma õpin vaikselt kuidas teha vähem, aga panustada seeläbi rohkem.

www.facebook.com/jaanikakyttjooga

Instagram @jaanikakytt

Veel

Herbazen
Herbazenhttps://herbazen.eu/
Herbazen on jooga ja fütoteraapia sümbioos, kus põimuvad omavahel Eesti väetaimed, tervislik toitumine ja kehasõbralik liikumine. Selleks, et tuua joogaaustajaid lähemale meile kõigile, viime läbi viruaalseid vestlusringe Herbazeni FB lehel, mille keskmes on joogatreenerid ja -harrastajad. Jutustame nende iseenda leidmise teekonnast, elufilosoofiast ja mõttemaailmast. NB! Vestlus toimub Facebook live keskkonnas, mis hiljem audiona lisatakse siia. Vestlus on vahetu ja küsimustele keegi ette kodus ei vasta. Oleme päriselt, olgugi, et ekraani vahendusel 🙂

Populaarsed

Hiljutised