#17: Vestleme joogaõpetaja Triin Hünnineniga

JAGA:

Seitsmeteistkümnes imeline külaline on Triin Hünninen, kes kirjeldab end järgnevalt:

Olen joogaga tegelenud vahelduva eduga ca 18 aastat, osalenud erinevatel koolitustel jne.

Alustasin Kundalini joogaga, õnneliku juhuse läbi (Facebooki jagamismäng!) leidsin tee Ashtanga jooga juurde ja sealt edasi liikusin Vinyasa stiili juurde, et suure ringiga tagasi Ashtanga juurde jõuda.

Tõsisemalt alustasin joogaõpingud 2016 aastal, kui aastase lapsega kodus olin. Kuigi see ei olnud õppima minnes üldse minu eesmärk, siis esimese joogatunni andsin juba 2016 aasta lõpus. Olen Yoga Alliance rahvusvaheliselt sertifitseeritud Vinyasa 200h joogaõpetaja (Infra jooga kool) ja 25h rasedate jooga juhendaja ning õppinud ka 50 h Yin jooga juhendajaks (Pille Eikner).

Läbi aja olen juhendanud vinyasa ja rasedate jooga tunde, 2019 aasta lõpus, peale 2 aastast “seedimispausi” alustasin ka yin jooga tundidega.

Joogatunde andes on minu suureks sooviks jagada seda miskit, mis mind ennast jooga juures köidab ja võlub ning mis ikka ja jälle matile tagasi toob. Mulle väga meeldib, et joogaga tegelemiseks ei ole vaja palju ruumi ja tegelikult sa ei pea kuhugi minema, et seda teha Joogas ei ole kohta võistlemiseks ega võitmiseks. Jooga õpetab kuulama iseennast, – mitte ainult oma keha, aga ka oma mõtteid, märkama erinevaid meeleolusid ja vastavalt sellele tegutsema – nii matil, kui elus üldse.

Usun, et jooga on kõigi jaoks, kui vaid sina ise soovid jooga jaoks olemas olla! Puhanud meele, selgemad mõtted, säravad silmad ja rahulolu iseendaga saab pealekauba!

Instagram @triinever

Veel

Herbazen
Herbazenhttps://herbazen.eu/
Herbazen on jooga ja fütoteraapia sümbioos, kus põimuvad omavahel Eesti väetaimed, tervislik toitumine ja kehasõbralik liikumine. Selleks, et tuua joogaaustajaid lähemale meile kõigile, viime läbi viruaalseid vestlusringe Herbazeni FB lehel, mille keskmes on joogatreenerid ja -harrastajad. Jutustame nende iseenda leidmise teekonnast, elufilosoofiast ja mõttemaailmast. NB! Vestlus toimub Facebook live keskkonnas, mis hiljem audiona lisatakse siia. Vestlus on vahetu ja küsimustele keegi ette kodus ei vasta. Oleme päriselt, olgugi, et ekraani vahendusel 🙂

Populaarsed

Hiljutised