#10 Vestleme joogaõpetaja Kaisa Söötiga

JAGA:

Kaisa joogateekond algas tänaseks juba peaaegu kümme aastat tagasi, millest viimased kolm on ta lisaks ise praktiseerimisele pühendunud ka jooga õpetamisele. Kui esialgu paelus jooga juures just füüsiline pool, siis tänaseks on vähemalt sama tähtsal kohal ka meditatsioon ja hingamispraktikad, mida alati ka enda õpetustesse kaasab.

Suur huvi tervise- ja enesearengu valdkonna vastu on Kaisaga kaasas käinud kaua – see on lisaks jooga õpetamisele väljendunud ka töös nii füsioterapeudi kui rühmatreenerina. Joogat on ta õppinud Eestis Pamela Marani juures ja Balil “The Practice” joogakoolis ning praegu õpetab peamiselt Hatha joogat, korraldab aeg-ajalt joogalaagreid ja töötube. Ja lisaks on tal ka põnev töö Mindvalley ürituste tiimis.

Tema lemmiktsitaat kõlab järgmiselt: “Be the energy you want to attract” – iga muutus ja saavutus algavad iseendast ja jooga on väga hea vahend enda sisse vaatamiseks ja nende muutuste loomiseks.

Instagram @kaisasoot.

Veel

Herbazen
Herbazenhttps://herbazen.eu/
Herbazen on jooga ja fütoteraapia sümbioos, kus põimuvad omavahel Eesti väetaimed, tervislik toitumine ja kehasõbralik liikumine. Selleks, et tuua joogaaustajaid lähemale meile kõigile, viime läbi viruaalseid vestlusringe Herbazeni FB lehel, mille keskmes on joogatreenerid ja -harrastajad. Jutustame nende iseenda leidmise teekonnast, elufilosoofiast ja mõttemaailmast. NB! Vestlus toimub Facebook live keskkonnas, mis hiljem audiona lisatakse siia. Vestlus on vahetu ja küsimustele keegi ette kodus ei vasta. Oleme päriselt, olgugi, et ekraani vahendusel 🙂

Hiljutised