Meil on uus nimi

JAGA:


Hea kuulaja, meil on sulle uudiseid.

Idea360 kannab uut nime – Havas Marketing 360.

Nimelt omandas maailma üks suurimaid kommunikatsioonigruppe Havas enamusosaluse Idea ettevõtetes ja võtab ka Eestis kasutusele nime Havas. See on üks viimaste aastate üks suuremaid uudiseid siinsel meedia- ja reklaamiturul.

Ettevõtlus- ja turundussaade jätkub täpselt samamoodi nagu siiani, iganädalase saatena, mida saad kuulata just siis kui soovid. Olles aga osa suurest, enam kui 100 maailma riigis tegutsevast kommunikatsioonirupist, saame sinuni tuua rohkem rahvusvahelisi kogemusi ja teadmisi muutes saatesarja laiapõhjalisemaks ja mitmekesisemaks.

Kui olid saate tellija, siis ei pea sa midagi tegema. Saated jõuavad sinuni endiselt edasi. Sõpradele ja kolleegidele soovita aga otsida nüüdsest just Havas Marketing 360 nimelist saadet.

Aitäh, et oled meiega! Uus saade jõuab sinuni juba õige pea!

Veel

Havas Marketing 360
Havas Marketing 360https://havas.ee/podcast/
Havas Marketing 360-s kohtuvad turundus, kommunikatsioon ja äride kasvatamine. See on nägemus ja arusaam brändide kasvatamisest ja targast tegutsemisest täna ning tulevikus. Värske saade energiliste, sisutihedate ja põnevate mõtetega ettevõtlus- ja turundusteemadel on kuulatav igal nädalal. Havas Marketing 360-s saavad sõna kommunikatsioonigrupi Havas inimesed ja külalised väljast.

Populaarsed

Hiljutised