[ENG]Mat Humphrey: Behind Bryan Adams’ exhibition “Exposed"

JAGA:

Podcast fetch class not defined.Mat Humphrey: Behind Bryan Adams’ exhibition “Exposed"’]

Fotografiska Tallinn’s exhibitions program curator Elo Aun talks to the co-curator of Bryan Adams exhibition “Exposed” Mat Humphrey. Mat is also a good friend of Bryan and has known him for 17 years. Together with Mat we talked about Bryan, the way he started his photography career and how he made celebrities, wounded soldiers and homeless people come together in an exhibition to tell a universal story.

Fotografiska publikuprogrammi kuraator Elo Aun vestles Bryan Adamsi näituse “Päevavalgel” kaaskuraatori Mat Humphrey’ga. Mat on ühtlasi Bryani hea sõber ja tunneb teda juba 17 aastat.
Rääkisime sellest, kuidas Bryani fotograafia karjäär alguse sai ja kes ta inimesena on. Ühtlasi avas Mat näituse tagamaid ja selgitas, kuidas tuua universaalse loo jutustamiseks kokku kuulsused, haavatud sõdurid ja kodutud ning teha seda nii, et see ei mõjuks kohatult.

Veel

Fotografiska Tallinn
Fotografiska Tallinnhttps://www.fotografiska.com/tallinn
Meile meeldib tõstatada küsimusi, kuid me ei pea neile vastama. Me ei väldi kriitikat, uskudes, et arutelud avavad uusi vaatenurki. Meile meeldib provotseerida, kuid fookuses pole provokatsioon ise. Me soovime inspireerida teadlikumat maailma.

Populaarsed

Hiljutised