McDonalds ja teised suurfirmad kulutavad vastutustundliku äri nimel miljardeid. Miks see tähtis on?

JAGA:


Ekspressi peatoimetaja Erik Mooraga arutlevad ettevõtete vastutustundlikkuse üle Miltton New Nordicsi tegevjuht Annika Arrasning varahaldusettevõtte Mandatum Life’i varahaldur Aime Klooren ja Baltikumi turundus- ja kommunikatsioonijuht Hele Soomets.

Põnevas vestluses räägivad saatekülalised, miks on vastutustundlik tegutsemine muutunud ettevõtete jaoks üha kesksemaks küsimuseks nii investeeringute saamisel kui ärimudeli arendamisel. Kas vastutustundlik investeerimine välistab tootlikkuse? Kui suure perspektiiviga vaadatakse seda suunda investeerimises üle maailma. Kui paljud hääletavad investeerimisotsuseid tehes „jalgadega“, kui ettevõte ei ole sotsiaalselt vastutustundlik? Samuti tuleb podcast’is juttu sellest, kui laialdaselt Eesti ettevõtted vastutustundlikkusega tegelevad. Mis juhtub, kui ettevõtted sellega üldse ei tegele?

Veel

Eesti Ekspress
Eesti Ekspresshttps://ekspress.delfi.ee/
Eesti Ekspress ilmub taas ka neljapäeval! Seda hoopis podcast’ina, kus Ekspressi ajakirjanikud jätkavad lehes kajastatud teemasid, reageerivad vastukajale, viivad kuulajaid kaasa tööpõllule ja toovad mikrofoni ette seni vaikinud osapooled. Intervjuud, audiorännakud, arutelud poliitikast kunstini.

Populaarsed

Hiljutised