EKSPRESSI PODCAST | Kas valitsust 8 kuuks teha on vastutustundetu?

JAGA:


Uus nädal, värske Ekspress. Käivad koalitsiooniläbirääkimised. Urmas Jaagant jagab sahinaid poliitika tagatoast, Hannes Rumm ja Joosep Tiks arutavad koos Jaagantiga, kas uue valitsuse kokkupanemine lühikeseks ajaks enne valimisi on vastutustundlik? Mis sammud on erakondade huvides, mis on ühiskonna huvides?

Miks puhkesid Rumm ja Tiks keset saadet naerma?

Krüptokrahh. Eelmisel aastal aeti krüptovaluutaga suurt tulu taga, tänavu ollakse miljardite dollaritega miinuses. Rumm räägib Ekspressis ilmunud intervjuust krüptovaluutaga kaupleva firma Change asutaja Gustav Liblikuga.

Viimaks keskendub saade kunstile. Aprillis astusid Vene saatkonna ette protesteerima naised veristes aluspükstes. Ekspress usutles aktsiooni autoreid, kes varem ei ole oma mõtteid avalikkusega sel teemal jaganud. Niisiis arutelu kunstist ja sõjast.

Ja küsimus ka tõukuvalt lehes avaldatud Elo Liivi arutlusest: kas ja millist monumenti võiks Eestile vaja minna? Või ehk peakski kunst olema omas ajas ja ajutine, nagu pakub saates Jaagant.

Veel

Eesti Ekspress
Eesti Ekspresshttps://ekspress.delfi.ee/
Eesti Ekspress ilmub taas ka neljapäeval! Seda hoopis podcast’ina, kus Ekspressi ajakirjanikud jätkavad lehes kajastatud teemasid, reageerivad vastukajale, viivad kuulajaid kaasa tööpõllule ja toovad mikrofoni ette seni vaikinud osapooled. Intervjuud, audiorännakud, arutelud poliitikast kunstini.

Hiljutised