41. saade: kuidas süttis Süüria naine ja mis mees on Imre Arakas

JAGA:


Tänases Ekspressi raadiosaates selgitab Ekspressi uuriva toimetuse juht Tarmo Vahter, mida teab prokuratuur ja politsei Lasnamäe korteris põlema läinud süürlannast. Vahteri hinnangul ilmneb prokuratuuri uurimisest mitmeid detaile, mis võivad asetada süü süürlanna meessoost kaaslasele, aga ei saa täielikult välistada ka enesetapukatset. Igatahes

Saate teises pooles meenutab Tarmo oma kokkusaamisi “päeva kangelase” Imre Arakaga, kes nabiti kinni Iirimaal mõrvakahtlustusega. Tarmo räägib, mida ta pani tähele oma intervjuudest Arakaga ja kuidas ta kirjutas oma raamatusse eraldi peatükki kurikuulsast gängsterist. Tarmo hinnangul tuleb Iiri uudistesse suhtuda ettevaatlikkusega. Miks? Kuulake ja saate teada.

Veel

Eesti Ekspress
Eesti Ekspresshttps://ekspress.delfi.ee/
Eesti Ekspress ilmub taas ka neljapäeval! Seda hoopis podcast’ina, kus Ekspressi ajakirjanikud jätkavad lehes kajastatud teemasid, reageerivad vastukajale, viivad kuulajaid kaasa tööpõllule ja toovad mikrofoni ette seni vaikinud osapooled. Intervjuud, audiorännakud, arutelud poliitikast kunstini.

Populaarsed

Hiljutised