13. saade: mis on peas inimestel, kes sotsiaalmeedias Taavi Rõivast ähvardavad

JAGA:


EKSPRESSI PODCAST: mis on peas inimestel, kes sotsiaalmeedias Taavi Rõivast ähvardavad
Tänases Eesti Ekspressis kirjutasid Tarmo Vahter ja Madis Jürgen noorhärrast, kes tungis purjuspäi Riigikokku, et Taavi Rõivasele füüsilist noomitust teha. Tegu pole esimese juhtumiga, kus peaministrit sõimatakse. Saates külas käinud keskkriminaalpolitsei isikukaitsebüroo juht Andris Viltsin puutub selliste ähvardajatega kokku igapäevaselt ning rääkis meile, kes need inimesed täpsemalt on ja mis juhtub siis, kui nendega politsei ühendust võtab.
Viltsini hinnangul oleks politseil kõvasti vähem tööd, kui sotsiaalmeedias alkoholilukku kasutataks, aga leidub ka inimesi, kes selliseid ähvardusi tõsiselt mõtlevad.
Saate teises osas käis ETV+i ajakirjanik Artur Zahharov rääkimas, kes on need inimesed, kelle kaudu Eestis salasigarette müüakse. Ühe paki pealt mõnikümmend senti teenivad müüjad on enamjaolt kesisel majanduslikul järjel olevad inimesed, kes on kogu süsteemis väiksed mutrid. Suurem osa salasigarettidest tulev tulu läheb meil aga idapiiri taha.
Saate lõpus laulab Beyonce.

Veel

Eesti Ekspress
Eesti Ekspresshttps://ekspress.delfi.ee/
Eesti Ekspress ilmub taas ka neljapäeval! Seda hoopis podcast’ina, kus Ekspressi ajakirjanikud jätkavad lehes kajastatud teemasid, reageerivad vastukajale, viivad kuulajaid kaasa tööpõllule ja toovad mikrofoni ette seni vaikinud osapooled. Intervjuud, audiorännakud, arutelud poliitikast kunstini.

Populaarsed

Hiljutised