#89 Dr. HELENA LASS: Kui illusioon erineb Su reaalsusest…

JAGA:


Dr. Helena Lass on erialalt psühhiaater, kelle töö on keskenduda teadvuse rakendamisele vaimses tervises. Helena on töötanud PERH Psühhiaatriakliinikus ja teeb vastuvõtte mitmes Tallinna erakliinikus (Fertilitas, City Tervisekliinik). Lisaks on tal ka oma eravastuvõtt.

Helenal on pikaajaline taust teadvuse rakendamise praktikates ning alates aastast 2017 on ta Practical Consciousness I-II kursuse litsentseeritud õpetaja. Helena poolt on nii Eestis kui välismaal ilmunud artikleid, nende hulgas 2018.a. teadusartikkel rahvusvahelise teaduskirjastuse Routledge kogumikus “Personal Sustainability”, mis keskendub vaimse tervise ja teadveloleku rakendamise seostele.

Saates keskendusime depressiooni teemale. Minu jaoks äärmiselt silmi avav ja uusi taipamisi toonud saade – võin julgelt nimetada seda üheks mu lemmik episoodiks läbi Dalí podcasti ajaloo!

Saates rääkisime:
⚜️ Mis on depressioon ja miks on see maailmas tõusutrendis?
⚜️ Kuidas saada aru, kas inimene on depressioonis?
⚜️ Kuidas töötab autopiloot ehk miks käivituvad meis erinevad emotsioonid?
⚜️ Kuidas taolist „automatismi“ üle kavaldada?
⚜️ Mida teevad antidepressandid?
⚜️ Samm-sammult: kuidas depressioon välja kujuneb?

Vaata lisainfot aadressilt ee.practicalconsciousness.com/
Facebookis otsi @Helena Lass – psühhiaater

NB! Helenal on 23.-24.septembril tulemas ka Practical Consciousness I & II kursus. Huvi korral piilu siia: ee.practicalconsciousness.com/pood/practical-consciousness/practical-consciousness-i-ii-kursus-selgus-ja-emotsioonid/practical-consciousness-i-kursus-selgus-ii-kursus-emotsioonid-helena-lass/

Valgustavat kuulamist! 💛
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #helenalass #depressioon #practicalconsciousness

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Hiljutised