#83 Koolitaja KAIDO PAJUMAA: „Ära anna alla!“

JAGA:


Kaido Pajumaa on meeskondade koolitamisele suunatud ettevõtte Motivaator asutaja, juht ja Eesti üks parimaid koolitajaid.

Motivaatori ja Kaido kui koolitaja teekond algas 2007. aastal, kui ta otsustas oma elu põhjalikult muuta. Selleks ajaks oli ta juba päris palju teha jõudnud – mitu ülikooli lõpetanud, Hansapangas töötanud ja ehitusäri teinud, mille aga noore ettevõtja rumalate vigade ja turuolude muutuste tõttu kaotas.

Et idee internetipõhisest ja asukohavabast ärist teda köitis, alustas Kaido koostööd maailma ühe suurima lastekaupade tootjaga Kidkraft ja arendas välja edasimüüjate võrgustiku, mille hiljem koos ülejäänud ettevõttega maha müüs. Selle realiseerimiseks käivitas ta enesearenguportaali Sisekosmos, kus lisaks blogimisele motiveerimisest ja enesearendamisest e-raamatuid ning kursuseid pakkuma hakkas. Sellest kasvas välja ka Kaido koolitaja teekond ja 2011.aastal sai käivitatud Motivaatori projekt, mis juba suunatud ettevõtetele.

Kuidas Kaido vaimse arengu teekond teda siiani kandnud on, mis on kannustanud teda aina sügavamale edasi minema ja vaimsete praktikatega jätkama, sellest saates rääkisimegi. Lisaks annab Kaido nõu, millised tehnikad on teda ennast kõige rohkem aidanud oma sisekosmose puhastamisel ja alateadvuse vabastamisel ehk kokkuvõtvalt öeldes- enda puhta olemuseni jõudmisel. See on koht, kuhu me kõik tegelikult jõuda tahame. Koht, kus me justkui tõuseme selle Elu kohale. Koht, kus hakkame kogema ennast täiesti teisel tasandil ja mitte enam oma mõtete kaudu.

SAADEST SAAD TEADA:
⚜️ Kus on Kaido oma vaimsel teekonnal praegu?
⚜️ Sedona, Ingvar Villido ja PC (Practical Conciousness) meetoditest
⚜️ Mis on vaimne ärkamine?
⚜️ Milline on elu pärast valgustumist?
⚜️ Milles seisneb õnn?

Kaido kohta leiad infot tema kodulehelt motivaator.ee/

Valgustavat kuulamist! 💛
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #kaidopajumaa #sisekosmos #vaimneärkamine

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Hiljutised