#75 – võimaluste kuninganna KAIDI KARILAID: "Kelle tõde Sa elad?"

JAGA:


Kaidi Karilaid on naine, kes julgeb enda kohta öelda, et ta võib vahel teistele veider ja ehk isegi hullumeelne tunduda, teinekord jällegi võib-olla liiga kerglane või üleüldse defineerimatu. “Aga see olengi MINA – see, kes ma tegelikult olen ja mulle meeldib see. Ja kui ma seda olen, märkan ma, et maailm muutub mu ümber suurepärasemaks kõikide jaoks!” kirjutab ta oma kodulehel.

Kaidi on Access Consciousness® sertifitseeritud õpetaja ja koolitaja. Inglise keeles on ta enda kohta kirjutanud nii kenasti – Certified Facilitator and Miracle Worker, Queen of possibilities, Dynamite for change.

Kaidiga rääkisime temast, tema Estonialt ellu jäämise lugu. Tema teekonnast ja küsimuste küsimise olulisusest. Energiatest, küsimustest ja vägivallast. Kergusest ja rõõmust. Rahast ja valikutest. Tõeliselt voolav, kerguses ja hoogne vestlus!

SAATES RÄÄKISIME:
⚜️ Estonialt ellu jäämisest
⚜️ Rõõmust ja hiilgusest, kergusest ja küllusest
⚜️ Küsimuste küsimise oskusest
⚜️ Energiatest

Kaidi ja tema tulevaste sündmuste kohta saad lisainfot kodulehelt www.kaidikarilaid.com

Põnevat kuulamist ja avatud olekut küsimustele! 💛
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #kaidikarilaid #access #accessconsciousness

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Hiljutised