#48 Igor Earthchild & Bella: "Armastus on usaldus, et kõik juhtub meie kõrgeimaks hüvanguks!"

JAGA:


BELLA on professionaalne massaažiterapeut, kellel on aastaid kogemusi ajurveeda ja homöopaatia teadustes. IGOR on professionaalne tantramassaaži terapeut, kes õpetab tantrat ja suhete tervendamist üle maailma. Nad on paar, kelle kireks on teadlikkus, puudutuse maagia, terved suhted, armastuseruum, mängulisus, ühenduse loomine oma sisemise lapsega ja emotsioonide vabastamine. Oma teadmiste ja kogemustega aitavad nad nii naistel kui meestel saada üle nende hirmudest ja takistustest, mis hoiavad neid tagasi elamast täiuslikku ja õnnelikku elu.

19.-22.august toimub Liipa talus ka nende ühine projekt Eesti Tantrafestival- see on sündinud koostöös ühe teisegi imelise tantrapaariga, Kristiina Sauli ja Margus Sarmetiga (kes, muide, käisid umbes aasta tagasi samuti mul külas, kuula Dalí podcasti #14)! Kahe paari dünaamika loob üliägeda terviku, millest ka Sul on võimalus osa saada!
Vaata lisa: tantrafest.ee/
.
.
SAATES RÄÄKISIME:
🧡 Armastuseruumi loomisest
💚 Puudutuse kunstist kui eluks vajalikust oskusest
💛 Emotsioonide allasurumisest vs aktsepteerimisest
🧡 Tantrafestivalist
.
.
Igori ja Bella kohta leiad infot www.learn2touch.com , Facebookis www.facebook.com/groups/learn2b , Instagramis @bellalaurf ja @earthchild.me
.
Ilusat kuulamist ja hoiame kokku selles armastuseruumis!
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness #tantrafestival #bellalaurf #earthchild.me

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Hiljutised