#22 DALÍ PODCAST: Mis asi see "naise vägi" siis ikkagi on ja kuidas sinna astuda?

JAGA:


🎧 DALÍ PODCAST #22: Mis värk see “naise vägi” siis ikkagi on ja kuidas astuda oma väesse? Külas joogaõpetaja ja hingamisterapeut Katrin Kivi.
.
Ikka ja jälle räägitakse, et “astu oma väesse” või et “naised, ärge andke oma väge ära” jne. Mis asi see “naise vägi” on ja kuidas sinna astuda? Seda ja palju muudki selgitab joogaõpetaja, hingamisterapeut, joogarõivaste brändi Spiritjooga tegija ning disainer Katrin Kivi.
.
Katrin on ilus ja habras, samal ajal jõuline ja eneseteadlik naine. Ta on eeskujuks ja juhendajaks paljudele naistele ja meestele oma tõe ja väe leidmisel ning kasutab selleks erinevaid meetodeid – joogat, hingamist, tantsimist jne.
.
Saatest saad teada:
🧡 Mis on “oma vägi” ja kuidas sellesse astuda?
💛 Kuidas tasakaalustada ja märgata mees-ja naisenergiat endas?
💚 Miks me peame “õppima” hingama?
.
Podcasti leiad 👇🏻
🎥 Youtube – tiny.cc/KatrinYoutube
🎙 Soundcloud – tiny.cc/KatrinSoundcloud
📟 Spotify – tiny.cc/KatrinSpotify
.
Katrini retriitide, joogatundide, hingamispraktikate ja kõige muu põneva kohta leiad infot tema kodulehelt: www.openmind.ee või jälgi Open Mind’i FB’st.
.
RETRIIDI INFO: kuna praeguseks on oktoobri alguses toimuv laager kahjuks juba välja müüdud, siis ta pani uued kuupäevad paika – 30.10-01.11. Soodustus kehtib ka sinna – ütled “Dalí” ja saad imelise nädalavahetuse ainult 200€ (tavahind 250€). FB link on siin:
.
Seekordne saade toimus vegan kohvikus Kringel, mis asub Uues Maailmas (Koidu 101). Superhead toidud ja mõnus atmosfäär, soovitan väga minna külastama neid! Järgmisel korral seal lindistades vaatame, kas saame külmkapid ka välja lülitada, siis pole ka neid taustal kuulda 🙂 Igaljuhul AITÄH Loorele ja Kringlile, et meid võõrustasite! ❤️
.
Ilusat kuulamist ja astu siis oma Väesse! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Hiljutised