PARE podcast: Avameelselt inimeste juhtimisest! #25

JAGA:


Koostöös Norra HR Assotsiatsiooniga avaldame PARE podcastide sarjas intervjuu personalivaldkonna juhtiva mõtleja Dave Ulrichiga. Intervjuu on salvestatud 2019. aasta Norra HR konverentsil ning keskendub personalitöö kompetentsidele ja oskustele.

Dave Ulrich on uurinud personali kompetentse üle 30 aasta. Tema eestvedamisel on uuringut tehtud 7 korral. Ulrichi uuring on näidanud, et kompetentsid muutuvad koos globaalsete arengutega ja kuigi organisatsioonid on oma tegevusaladelt ja arengult erinevad, on ligi 50% personalijuhi kompetentsidest universaalsed.

Ulrichi järgmine personalikompetentside uuring on avatud The Human Resource Competency Study (HRCS) kuni detsembri keskpaigani ning sel korral oodatakse ka Eesti personaliinimesi osalema. Uuring ei kirjelda personalitöö tegijate töö sisu või uskumusi, milline peaks personalitöö olema, vaid annab vastuse, mis personalitöös loob tõeliselt väärtust. Uuringus osalemine on tasuta.

Registreeri uuringule www.rbl.net/hrcs-round-8/

Podcast algselt avaldatud HR Norge kodulehel: www.hrnorge.no/

Veel

Avameelselt inimeste juhtimisest
Avameelselt inimeste juhtimisesthttps://pare.ee
“Avameelselt inimeste juhtimisest” on podcastide sari, kus räägime teemadel, mis kõnetavad igaüht, kes peab oluliseks inimeste juhtimise head kvaliteeti.

Hiljutised