PARE Podcast #62 Tubakaennetus töökohal – kas piitsa või präänikuga?

JAGA:


Seekordses podcastis on külas Tervise Arengu Instituudi (TAI) vanemspetsialist Katrin Kärner-Rebane, Saarioinen Eesti personalijuht Marelle Pihlak ja Prisma Peremarketi personaliarendusjuht Piret Lankots. Juttu tuleb tubakaennetusest töökohal ning tööandjate jaoks saadaolevast uuest märgist, mis ühemõtteliselt keelab tubakavabal alal nii tava- kui ka e-sigareti suitsetamise.

Saates saavad vastuse muuhulgas järgmised küsimused.
• Miks on tubakaennetus töökohtades jätkuvalt päevakajaline ja milliseid riske võib kaasa tuua uute tubakatoodete levik?
• Mida nõuab ümbritsevate inimeste kaitseks seadus ja milline on suitsetamise reguleerimisel tööandjate praktika? Kas paremini toimib jõuline lähenemine või kaasavad kokkulepped? Kuidas tagada õiglust ja toimivat hüvede süsteemi olukorras, kus suitsetajate ja mittesuitsetajate huvid on erinevad?
• Milliseid tegevusi on tööandjad tubakaennetuses ette võtnud, mis on olnud suurimad väljakutsed ja senised tulemused – oma kogemusi jagavad Saarioneni ja Prisma Peremarketi personalitöötajad.

Podcast on valminud koostöös Tervise Arengu Instituudiga.

Saatejuht: PARE tegevjuht Kai Saard
Helisalvestus ja töötlus: Henry Helistuudio

Veel

Avameelselt inimeste juhtimisest
Avameelselt inimeste juhtimisesthttps://pare.ee
“Avameelselt inimeste juhtimisest” on podcastide sari, kus räägime teemadel, mis kõnetavad igaüht, kes peab oluliseks inimeste juhtimise head kvaliteeti.

Populaarsed

Hiljutised