#97 Tippärimees Urmas Sõõrumaa "Me ei pea endale raskusi ligi kutsuma, need tulevad elus nagunii."

JAGA:


Ausad Mehed vestlevad sellel korral Urmas Sõõrumaaga, kes on tuntud tippettevõtja, tegutsedes ka Eesti Olümpiakommitee Presidendina. Aastal 1991 asutas ta turvateenuste ettevõtte Julgestusteenistuse AS ESS. Tegelenud on Urmas väga palju ka kinnisvaraäris ja teeb seda tänaseni, olles vastutav terve Rotermanni kvartali arendamise ja ehitamise ees. 2001 aastal asutas Urmas ka heategevusfondi Dharma ning samuti on ta loonud Tartu Ülikooli sihtasutuse juurde omanimelise stipendiumi. Kuid Urmas ei ole ainult ärimees, vaid ka üsna sügava maailmavaatega ning vaimsete ja spirituaalsete valdkondade vastu huvi tundev isiksus, kellele kuulub sealjuures ka Adila puhkekeskus ning Rotermanni kvartalis elutsev Tao Keskus.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Head mõtted Urmaselt:

”Kui me suudaksime tänulikkusest ja alandlikkusest kinni pidada ka igapäevaelus, muutuks siin maailmas paljud asjad palju paremaks.”

”Elus liiguvad asjad alati ise kokku, peab olema lihtsalt valmis märkama.”

”Teistele andmine toetab sinu energeetilist baasi.”

”Kõik me oleme spirituaalsed ja vaimsed, aga oleme tihtipeale mingites asjades kinni.”

”Kui elu ei liigu, siis on kas emb-kumb: esiteks kas küsimine ja uskumine pole piisavalt sügav, või teiseks, see asi lihtsalt ei toimi.”

”Ma väga palju ei mõtle sellele, mis ”nurga taga” on, vaid ma lihtsalt lähen ja vaatan.”

”Õppimine algab siis, kui õpilane tahab õppida. Kui see staadium on käes, ilmuvad sinu teele ka huvitavad ja vajalikud õpetajad.”

”Ärimaailm ja ettevõtlus on minu jaoks eelkõige looming.”

”Kõik, mis sa siit ühiskonnas saad, pead sa mingi hetk sellele siinsele sotsiaalsele ühiskonnale tagasi andma.”

”Ära kuritarvita usaldust, mis sulle kõrgemalt poolt antud on.”

”Meie ümber olevad inimesed muutuvad suures laastus umbes 7-10 aasta jooksul ja selle aja jooksul vahetub enam-vähem 90% inimestest kellega suhtleme.”

”Inimene sureb nälga.”

”Elu on loodud nautimiseks.”

“Me ei pea endale raskusi ligi kutsuma, need tulevad elus nagunii.”

”Väliselt me näitame, et kõik korras ja hea, aga kuskil sügaval alateadvuses on need asjad meie sees olemas.”

”Teadmised ees ja avardumine järgi.”

”Mina seda rahahulka üle ei tähtsustaks, raha on kõigest energia.”

”Armastus on seisund.”

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised