#76 Epp Kärsin: "Jumalad unustasid õpetada kuidas seksida nagu jumalad."

JAGA:


Sellel korral oleme külas paljudele eestlastele tuntud seksi õpetaja Epp Kärsini juures. Lisaks omandatud seksiteadmistele ja kogemustele, mida Epp enda koolitustel avameelselt jagab, on ta omandanud kaks kõrgharidust, millest tähtsaimaks peab ta Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna lõpetamist. Saates võtame äärmiselt ausalt ette teemad nagu seks, suhted ja nende paremaks muutmine läbi seksuaalteadlikkuse; enda teekonna leidmine ja sellel püsimine; tingimusteta armastus; yoni ja lingam massaažist ja sellest, kuidas jumalate moodi seksida.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Head mõtted Epp Kärsinilt:
– Paljud tantraõpetajad kasutavad ära naiste haavatavust ja naised saavad seeläbi tugevaid hingetraumasid.– MIne sinna, kus on sinu süda.- Teiste arvamusest mitte sõltumine on ühe tugeva inimeset tunnus.

– Olen koguaeg sina ise, siis sa ei pea mõtlema üle. Kõigile ei saa meeldida.– Me kõik oleme sisimas perverdid.- 80% täna meie suhteprobleeme on saanud alguse lapsepõlvest vanemate poolt mitte piisava tähelepanu vajaduse märkamisest.- Täiskasvanuna me ei pruugi mäletada kõiki lapsena saadud traumasid, aga meie keha mäletab.– Kui me oleme oma partneriga seksuaalsest koos, siis me oleme kõige haavatavamad ja tundlikud, ning sellel hetkel võib kõik see valu tulla meie seest üles, mida oleme kunagi kogenud ja nüüd endasse peitnud.– Oskus jagada ja võtta vastu tingimusteta armastust, on väga suur kunst.

– Seksuaalsus on voolamine ja kooskulgemine.– Seksuaalenergiat on inimestes üle 80%.– Mehed küla peale ei lähe, kui nende naudingute anum on täidetud.– Jumalad unustasid õpetada inimesi, kuidas seksida nagu jumalad.- Tuppe tuleks siseneda tervelt üks minut.- Me ei ole loodud kannatama.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Leia meid ka mujalt:
Delfi Taskust – tasku.delfi.ee/ausadmehed
iTunes – podcasts.apple.com/us/podcast/emot…1387287198?mt=2

Vaata ka Epp Kärsini tegemisi:
amareluna.ee
www.facebook.com/Epp-Kärsin-Amare-Luna-1644552492247106/
www.instagram.com/epp.karsin/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised